Založ si blog

Nečesť jeho pamiatke.

Nuž je tragikomické, keď tak mnohí z ľudsko-právnych aktivistov v spoločnostiach padlých do kultúry smrti, sa oháňujú prírodou. V spoločnostiach, ktorej bohom je náš človek, nakoľko pre Boha predsa už 21. storočí nieto miesta resp. sa mu vyhradilo miesto v prepadlisku dejín.

A paradoxne fundamentálnym zmyslom prírody, ktorú títo bohovia skloňujú v každom páde, je práve plodenie a množenie. A pritom tento človek – ten najvyšší primát, prírode pľuje do tváre a bez pátosu ten zázrak v podobe zrodu nového života počatého v lone ženy – schvaľuje ukončiť šmahom ruky v násilnom usmrtení.

Nuž, to v prírode zo stvorenstva nedokáže nikto iný, ako len tento na boha vyvýšený človek.

Nuž teda, ako inak môže príroda naložiť s týmto dekadentným druhom, ktorý ju takto ponižuje, než jeho vytesnením na svoj okraj s nemilosrdným ortieľom: postupné a potupné vyhynutie, s nekrológom: Nečesť jeho pamiatke (zostanúc poplatný súčasnej prepietnej novembrovej terminológii)!

Teda nieto pomoci? Ako ktosi povedal: Zem zomrela! Všetko zhorelo do tla!

Nuž, ale veď či nám nie sú darované tie preveľké a predrahé zasľúbenia, aby sme sa nimi stali účastníkmi božskej prírody uniknúc porušeniu, ktoré je vo svete v zlej žiadosti?!

Nuž, ale veď či už mihotavé svetielko sviečky za nenarodené deti nehorí, a či ono snáď už v sebe neukrýva záblesk nádeje s potenciálom zažiariť ako zornička v ľudskom srdci osvecujúc úbohosť pozostalého človeka, až do mučivého výkriku: Biedny je človek! Kto ma vytrhne z tela tejto smrti?!

Veď predsa všetko čo svetlo odhaľuje, stáva sa zjavným a vychádza najavo pravá podstata.

Preto Boh vo svojom slove hovorí: Prebuď sa ty kto spíš! Vstaň z mŕtvych a bude ti svietiť Kristus!

Dávajme teda dobrý pozor na to, aby sme sa správne chovali. A nie ako nemúdri ale ako múdri. Nech nás nikto nezvedie prázdnymi rečami, lebo pre takéto veci prichádza hnev Boží na neposlušných synov. Skúmajme čo je milé Pánovi a nemajme viac účasť v neplodných skutkoch tmy, naopak: vystavme ich verejne na pranier.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veď je hanbou len aj hovoriť o tom, čo všetko sa potajomky pácha.

 

Áno, vo svojej mysli súhlasíme s Božím zákonom, ale v konaní jednako podliehame zákonu hriechu.

Vďaka Bohu, skrze Ježiša Krista – nášho Pána, lebo tí, čo patria jemu a nasledujú ho v jeho znovazrodení sa už nemusia báť odsúdenia. Zásluhou Krista môžeme splniť požiadavky zákona, nakoľko už nie sme otrokmi tela, ale sme obdarovaní vlohou nechať sa viesť Duchom.

Lebo zákon Ducha života v Kristu Ježišovi, nás oslobodil od zákona hriechu a smrti. Hallelujah.

Zľaknime sa a zastavme to nevýslovné zlo! Otvorený list poslancom NR SR

25.11.2019

Vážení poslanci, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky sa vo svojom sľube zaväzuje na svoju česť a svedomie plniť svoje povinnosti v záujme občanov Slovenskej republiky. Teda vo svetle viac »

Hlas preliatej krvi, hlas neúplatný.

08.05.2019

Jednému objektívnemu pozorovateľovi sledujúcemu dianie v spojitosti s existenciou človeka na Zemi nemôže uniknúť skutočnosť, ktorá síce kole oči, ale pretože je každodenným strašným viac »

Európa a jej podarení milenci.

06.02.2019

Európe sa dostalo do vienka nevšednej krásy, ktorá sa stala príliš veľkým lákadlom, aby ju ten veľký zvodca nechal na pokoji a neuchvátil jej venček, chváliac sa ňou ako svojou víťaznou viac »

Policajný prezident Milan Lučanský

Policajný prezident reaguje na obvinenie Fica a Kisku

08.12.2019 11:15

Policajný prezident Milan Lučanský stojí za policajtmi a politikom aj občanom odkazuje, že polícia pokračuje ďalej.

Facebook

Najdrahšiu stranícku kampaň na Facebooku má koalícia PS/Spolu a Smer

08.12.2019 11:02

Len za prvý mesiac oficiálnej volebnej kampane na Facebooku investovali politické strany do reklamy minimálne 134-tisíc eur.

balíky, eshop, online nakupovanie

Na kuriéra sa môžete spoľahnúť len pri objednávkach do 17. decembra

08.12.2019 10:21

Veľká časť Slovákov si vianočné nákupy necháva stále na poslednú chvíľu. Objednávky z internetových obchodov však nemusia doraziť do Vianoc.

ISRAEL-PALESTINIANS/USA-SETTLEMENTS

Izraelské letectvo bombardovalo viaceré ciele v pásme Gazy

08.12.2019 10:18

Podľa izraelskej armády letecké nálety udreli na vojenské tábory a námornú základňu islamského militantného hnutia Hamas.